Junta de Facultat

Esteu aquí

La Junta, que presideix el degà o degana, és l'òrgan de govern del centre docent.

Composició (novembre 2019)

MEMBRES NATS

  • Degà: Josep Fernandez Ruzafa
  • Secretària Acadèmica: Montserrat Maureso Sánchez
  • Vicedegà Cap d'Estudis: Lluís Belanche Muñoz
  • Vicedegana Cap d'Estudis de la Fase Inicial: Gemma Sesé Castel
  • Vicedegà d'Estudis de Postgrau: Daniel Jiménez-González
  • Vicedegà de Promoció i Comunicació: Enric X. Martín Rull
  • Vicedegà de Relacions Institucionals i Internacionals: Joan Antoni Pastor Collado
  • Vicedegana de Qualitat: Roser Rius Carrasco
  • Vicedegana d'Estudiantat: María Teresa Abad Soriano
  • Cap dels Serveis de Gestió i Suport: Sara Pérez Rodríguez
  • Cap d'Àrea de Suport a la Presa de Decisions: José Manuel Diéguez Pérez

PDI REPRESENTANT DAVANT DEL DEGÀ

  • AC: Josep Llosa Espuny 
  • CS: Javier Vázquez Salceda
  • EIO: Pau Fonseca Casas (vocal Junta Electoral)
  • ESAII: Joan Climent Vilaró
  • ESSI: Toni Urpí Tubella
  • FIS: Rossend Rey Oriol
  • M: Fernando Martínez Sáez
  • OE: Joan Carles Gil Martín

DELEGADA DE CENTRE DE L'ESTUDIANTAT

  • Jazmin Ester Gell

MEMBRES ELECTIUS

PDI-A Modalitat Centre

  • Carme Àlvarez i Faura
  • Carlos Andújar Gran
  • Antonio Cañabate Carmona
  • Erik Cobo Valeri
  • Javier Larrosa Bondia
  • Enric Mayol Sarroca (vocal suplent Junta Electoral)
  • Mercè Mora Giné 
  • Jordi Petit Silvestre
  • Miquel Sànchez i Marrè
  • Maria José Serna Iglesias

PDI-A Modalitat Departaments

Arquitectura de Computadors
  • Carlos Álvarez Martínez
  • José María Barceló Ordinas
  • Llorenç Cerdà Alabern
  • Juan José Costa Prats
  • Jordi Domingo Pascual
  • Leandro Navarro Moldes
  • Fermín Sánchez Carracedo
  • vacant
  • vacant
Ciències de la Computació
  • René Alquézar Mancho
  • Maria J. Blesa Aguilera
  • Josep Carmona Vargas
  • Marta Fairén González
  • Mario Martín Muñoz
  • Conrado Martínez Parra
  • Àngela Nebot Castells
  • Albert Oliveras Llunell
  • Enric Rodríguez Carbonell
  • Enrique Romero Merino (vocal Junta Electoral)
  • Pere-Pau Vázquez Alcocer
Enginyeria de Serveis i Sistemes d'Informació
  • Alberto Abelló Gamazo
  • Cristina Gómez Seoane
  • Oscar Romero Moral
  • Ernest Teniente López
Enginyeria de Sistemes, Automàtica i Informàtica Industrial
  • Andreu Català Mallofré
  • Manel Frigola Bourlon 
Estadística i Investigació Operativa
  • Karina Gibert Oliveras
  • Lídia Montero Mercadé
Física
  • Elvira Guardia Manuel
  • Ferran Mazzanti Castrillejo
Matemàtiques
  • Guillermo González Casado
  • M. Àngela Grau Gotés
  • José Luis Ruiz Muñoz
Organització d’Empreses
  • Jose Cabré Garcia
  • Ferran Sabaté Garriga

PDI-B Modalitat Centre

  • Sergio Álvarez Napagao
  • Xavier Burgués Illa
  • Josep-Llorenç Cruz Diaz
  • Sergi Nadal Francesch
  • Alejandro Ríos Jerez
  • Joan Sardà Ferrer 
  • Antonia Soler Cervera 
  • Borja Valles Fuente (vocal suplent Junta Electoral)
  • vacant
  • vacant

PAS

  • Carme Alcalà Val
  • Rosa Anglès Ruiz
  • Anna Casas Casademunt
  • Maribel Castillo Rodríguez (vocal Junta Electoral)
  • Antonia Gómez González (vocal suplent Junta Electoral)
  • Maribel Gutiérrez Delgado
  • Carolina Martín Cantero
  • Rosa María Martín Santiago
  • Albert Obiols Vives
  • Daniel Sánchez Dorado

Estudiantat 

  • Alejandro Adán Navarro
  • Álvaro Ariño Cabau
  • Víctor Manuel Delgado Padilla (vocal suplent Junta Electoral)
  • Ana Díaz Poveda
  • Marc Gàllego Asín
  • Margarita Geleta Geleta
  • Guillem González Valdivia (vocal Junta Electoral)
  • Alexandre Gràcia Calvo
  • Jorge Matas García
  • vacant
  • vacant
  • vacant
  • vacant
  • vacant
  • vacant
  • vacant
  • vacant
  • vacant
  • vacant
  • vacant 
  • vacant
  • vacant
  • vacant
  • vacant