Junta de Facultat

Esteu aquí

La Junta, que presideix el degà o degana, és l'òrgan de govern del centre docent.

Composició (Novembre 2017)

MEMBRES NATS

  • Degà: Josep Fernandez Ruzafa
  • Secretària Acadèmica: Montserrat Maureso Sánchez
  • Vicedegà Cap d'Estudis: René Alquézar Mancho
  • Vicedegana Cap d'Estudis de la Fase Inicial: Gemma Sesé Castel
  • Vicedegà d'Estudis de Postgrau: Daniel Jiménez-González
  • Vicedegà de Promoció i Comunicació: Enric X. Martín Rull
  • Vicedegà de Relacions Institucionals i Internacionals: Joan Antoni Pastor Collado
  • Vicedegana de Qualitat: Roser Rius Carrasco
  • Vicedegana d'Estudiantat: María Teresa Abad Soriano
  • Vicedegà de Planificació Acadèmica: Lluís Belanche Muñoz
  • Cap dels Serveis de Gestió i Suport: Carme Murillo Barranco
  • Cap d'Àrea de Suport a la Presa de Decisions: José Manuel Diéguez Pérez

PDI REPRESENTANT DAVANT DEL DEGÀ

  • AC: Josep Llosa Espuny (membre Junta Electoral)
  • CS: Javier Vázquez Salceda
  • EIO: Pau Fonseca Casas
  • ESAII: Joan Climent Vilaró
  • ESSI: Toni Urpí Tubella
  • FIS: Rossend Rey Oriol
  • M: Fernando Martínez Sáez
  • OE: Joan Carles Gil Martín

DELEGADA DE CENTRE DE L'ESTUDIANTAT

  • Jazmin Ester Gell

MEMBRES ELECTIUS

PDI-A Modalitat Centre

  • Carme Àlvarez i Faura
  • Carlos Andújar Gran
  • Ramon Canal Corretger
  • Antonio Cañabate Carmona
  • Núria Castell Ariño
  • Anna de Mier Vinué
  • Josep Ramon Herrero Zaragoza
  • Mercè Mora Giné 
  • Miquel Sànchez i Marrè
  • vacant

PDI-A Modalitat Departaments

Arquitectura de Computadors
  • Carlos Álvarez Martínez
  • José María Barceló Ordinas
  • Llorenç Cerdà Alabern
  • Julita Corbalán González
  • Juan José Costa Prats
  • Jordi Domingo Pascual
  • Silvia Llorente Viejo
  • Leandro Navarro Moldes
  • Fermín Sánchez Carracedo
Ciències de la Computació
  • Maria J. Blesa Aguilera
  • Antonio Chica Calaf
  • Marta Farién González
  • Javier Larrosa Bondia
  • Àngela Nebot Castells
  • Albert Oliveras Llunell
  • Jordi Petit Silvestre
  • Enric Rodríguez Carbonell
  • Emma Rollón Rico
  • Enrique Romero Merino
  • Maria Serna Iglesias
Enginyeria de Serveis i Sistemes d'Informació
  • Alberto Abelló Gamazo
  • Cristina Gómez Seoane
  • Enric Mayol Sarroca
  • Ernest Teniente López
Enginyeria de Sistemes, Automàtica i Informàtica Industrial
  • Joan Aranda López
  • Manel Frigola Bourlon (membre suplent Junta Electoral)
Estadística i Investigació Operativa
  • Karina Gibert Oliveras
  • Lídia Montero Mercadé
Física
  • Elvira Guardia Manuel
  • Ferran Mazzanti Castrillejo
Matemàtiques
  • M. Àngela Grau Gotés
  • Anna Rio Doval
  • José Luis Ruiz Muñoz
Organització d’Empreses
  • Jose Cabré Garcia
  • vacant

PDI-B Modalitat Centre

  • Xavier Burgués Illa
  • Josep-Llorenç Cruz Diaz
  • Joan Sardà Ferrer (membre suplent Junta Electoral)
  • Rodrigo Ignacio Silveira (membre Junta Electoral)
  • Antonia Soler Cervera 
  • Borja Vallés Fuente
  • Javier Verdú Mulá
  • vacant
  • vacant
  • vacant

PAS

  • Pere Abraham Mengual
  • Rosa Maria Anglès Ruiz
  • Carme Bernaus Garcia
  • Anna Casas Casademunt
  • Antonia Gómez González
  • Albert Obiols Vives
  • Laura Palanca Angulo (membre Junta Electoral)
  • Manel Rodero Blánquez (membre suplent Junta Electoral)
  • Lluïsa Romeu Blay
  • Daniel Sánchez Dorado

Estudiantat (renovació novembre 2018)

  • Alejandro Adán Navarro
  • Franco Junior Araujo Lescano
  • Adrià Cabeza Sant'Anna
  • Christopher Luis Dortignacq Meneses
  • Alejandro Fortes Hidalgo (membre suplent Junta Electoral)
  • Marc Gàllego Asín
  • Margarita Geleta Geleta
  • Pau Luque i Ruiz
  • Oriol Martí i Rodríguez
  • Bernat Oliveras Boada
  • Jose Pérez Cano
  • Guillem Ramírez Miranda
  • Pau Rovira López
  • Alex Rubio i Quintana
  • Amanda Verdugo Acosta (membre Junta Electoral)
  • vacant
  • vacant
  • vacant
  • vacant
  • vacant
  • vacant
  • vacant
  • vacant
  • vacant