Properes lectures

Esteu aquí

Dilluns 01 juliol 2019

09:00
Àger, disseny d'una Aventura Gràfica 3D
NIL MULLOL MARIN
ANTONIO CHICA CALAF
A5103 / Dilluns 01 juliol 2019
GRAU
09:45
Análisis e implementación de una gestión dinámica de la granularidad de las tareas en un sistema distribuido
ADRIÁN ESPEJO SALDAÑA
YOLANDA BECERRA FONTAL
A5103 / Dilluns 01 juliol 2019
GRAU
10:00
Estudi, disseny i programació per la digitalització intel·ligent de documents a GCO
MANEL FERNÁNDEZ GARCIA
XAVIER PORTALES PAU
JORDI MONTERO GARCIA
A5106 / Dilluns 01 juliol 2019
GRAU
10:00
VIABILIDAD DEL USO DE CONTENEDORES EN ENTORNOS HPC
OLEKSANDR RUDYY
RAUL SIRVENT PARDELL
MARTA GARCIA GASULLA
JORDI GUITART FERNANDEZ
A5104 / Dilluns 01 juliol 2019
GRAU
10:00
Captura de pantalla en modo kernel
JAVIER DE MUNIATEGUI CLIMENTE
JAVIER VERDU MULA
ALEX PAJUELO GONZALEZ
A5101 / Dilluns 01 juliol 2019
GRAU
10:30
Desenvolupament d'un ERP logístic per a una floristeria
ERIC RODRÍGUEZ BALSELLS
IMMA LOSADA
JOAN ANTONI PASTOR COLLADO
A5103 / Dilluns 01 juliol 2019
GRAU
10:45
Diseño y desarrollo de un modelo de datos e infraestructura para la gestión de información procedente de un sensor 3D
VÍCTOR SENDINO GARCÍA
FERNANDO CAMPO LOPEZ
JAIME M. DELGADO MERCE
A5101 / Dilluns 01 juliol 2019
GRAU
10:45
Arquitectura Big Data en Cloud per l'estudi del subministrament d'aigua
JACOBO MORAL BUENDÍA
JORDI SABATER PICAÑOL
XAVIER FRANCH GUTIÉRREZ
A5106 / Dilluns 01 juliol 2019
GRAU
10:45
TALP: Online Tracking Tool
MARIO RODRÍGUEZ PÉREZ
MARTA GARCIA GASULLA
RAUL SIRVENT PARDELL
JULITA CORBALAN GONZALEZ
A5104 / Dilluns 01 juliol 2019
GRAU
11:00
Sismocat
DANIEL MARTÍNEZ MARTÍNEZ
MARTI PINTÓ I GIRALT
CARLES FARRE TOST
A5105 / Dilluns 01 juliol 2019
GRAU
11:00
Multiomic null diffusion enrichment in merged biological pathways databases.
JOSEP MARIN LLAÓ
ALEXANDRE PERERA LLUNA
SERGI PICART ARMADA
ENRIC X. MARTIN RULL
A5201 / Dilluns 01 juliol 2019
GRAU
11:15
Securing the inter-domain routing system with blockchain
GUILLEM BONET ARNAIZ
ALBERTO CABELLOS APARICIO
JORDI PAILLISSÉ VILANOVA
A5103 / Dilluns 01 juliol 2019
GRAU
11:30
Són segurs els dispositius intel·ligents de casa?
XAVIER MARRUGAT PLAZA
PERE BARLET ROS
A5101 / Dilluns 01 juliol 2019
GRAU
11:30
RT-DATA A Real Time Data Acquisition Framework
GUILLEM CASTRO OLIVARES
XAVIER FRANCH GUTIÉRREZ
A5106 / Dilluns 01 juliol 2019
GRAU
11:30
Performance analysis and optimization of an HPC application: DMRG++
JOEL CRIADO LEDESMA
MARTA GARCIA GASULLA
RAÜL SIRVENT PARDELL
JESUS JOSE LABARTA MANCHO
A5104 / Dilluns 01 juliol 2019
GRAU
11:45
Integració de dues e-commerce amb un CRM
ALBERT RUIZ LOMBARTE
PATRICIA VELASCO
CARLES FARRE TOST
A5105 / Dilluns 01 juliol 2019
GRAU
11:45
Implementation of the Environment of a Practical Work in a Computational Intelligence Course
PRASHANTH SRIDHAR
RENÉ ALQUEZAR MANCHO
ENRIQUE ROMERO MERINO
A5201 / Dilluns 01 juliol 2019
GRAU
12:15
Experimental implementation of an IoT platform for automatic actuation in a building
CLAUDIA MARTINEZ ALQUEZAR
DAVIDE CAREGLIO
A5101 / Dilluns 01 juliol 2019
GRAU
12:15
Desenvolupament d'una interfície gràfica basada en una raspberry.pi
MARC SOLÉ BONET
ENRIC MORANCHO LLENA
ROGER CATALÀ MEJIAS
A5104 / Dilluns 01 juliol 2019
GRAU
12:30
Integración de una herramienta webmail en una plataforma de gestión de corredurías
JOAN OLIVA COSTAS
MARC TOMAS GLEYAL
CARLES FARRE TOST
A5105 / Dilluns 01 juliol 2019
GRAU
12:30
Realistic face rendering for 3-D mixed reality experience
THARANGINI SANKARNARAYANAN
RAMON MORROS
JAVIER RUIZ HIDALGO
NURIA CASTELL ARIÑO
A5201 / Dilluns 01 juliol 2019
GRAU
13:15
Creació dinàmica de reports i estadístiques amb interfície d'usuari
ARNAU COROMINA LLONGARRIU
JAVIER MORENO GARCIA
CARLES FARRE TOST
A5105 / Dilluns 01 juliol 2019
GRAU
15:00
Desenvolupament de serveis web de gestió i cerca de patrons de requisits
ADRIÀ ESPEJO CUBERO
CARME QUER BOSOR
CRISTINA PALOMARES BONACHE
A5101 / Dilluns 01 juliol 2019
GRAU
15:00
Diseño, desarrollo e integración de un sistema de iconos personalizados para un e-commerce
CARLA VAREA PARRA
RUXANDA GHEMIS
MARIA JOSE CASAÑ GUERRERO
A5103 / Dilluns 01 juliol 2019
GRAU
15:45
Desenvolupament d'un visor BIM de geolocalització a interiors
SERGI IBÀNYEZ PEÑA
XAVIER GÓNGORA
MARIA JOSE CASAÑ GUERRERO
A5103 / Dilluns 01 juliol 2019
GRAU
15:45
Implementación de una gestión documental de proyectos y productos
FELIPE ALEJANDRO BETANCOURT RODRÍGUEZ
ALEJANDRO UGARTONDO
CARME QUER BOSOR
A5101 / Dilluns 01 juliol 2019
GRAU
16:30
Desenvolupament i migració d'un entorn de staging a una empresa
MARC SOLDEVILLA CUARTIELLA
CARLOS RODRÍGUEZ ANTÓN
CARME MARTIN ESCOFET
A5101 / Dilluns 01 juliol 2019
GRAU
16:30
Arquitectura de microserveis - Service Mesh
ALBERT FIGUERA PEREZ
JOSEP CANO PUIG
MARIA JOSE CASAÑ GUERRERO
A5103 / Dilluns 01 juliol 2019
GRAU
17:15
Desenvolupament d'una aplicació mòbil de temàtica educativa per a nens petits, en forma de videojoc interactiu, que permeti estimular diferents habilitats cognitives i motrius.
MARTÍ LLOVERAS ROSALES
PAU ORS
CARME MARTIN ESCOFET
A5101 / Dilluns 01 juliol 2019
GRAU
17:15
Aplicació de consultas de una joieria
ERIC LÓPEZ TORRE
JOSE MIGUEL ALVAREZ
MARIA JOSE CASAÑ GUERRERO
A5103 / Dilluns 01 juliol 2019
GRAU

Dimarts 02 juliol 2019

09:00
Modelización y implementación de DW
ALEJANDRO PÉREZ ORTIZ
VANESSA PAULINO
OSCAR ROMERO MORAL
A5103 / Dimarts 02 juliol 2019
GRAU
09:45
Aplicació mòbil per a promoure l'ajuda entre persones
AARÓN JIMÉNEZ GARCÍA
MARIA JOSE CASAÑ GUERRERO
A5103 / Dimarts 02 juliol 2019
GRAU
10:00
Implementació d'un sistema de monitorització d'errors per una aplicació en productiu
MARC GÓMEZ BARRANCO
NÉSTOR PÉREZ RIVERO
XAVIER BURGUÉS ILLA
A5101 / Dimarts 02 juliol 2019
GRAU
10:30
Disseny i implementació d'una webApp pel control de despeses personals i en grup
CARLOTA CATOT BRAGÓS
MARIA JOSE CASAÑ GUERRERO
A5103 / Dimarts 02 juliol 2019
GRAU
10:45
ReacTive Plan for Jira
EDUARDO PERTIERRA PUCHE
CARLES FARRE TOST
A5101 / Dimarts 02 juliol 2019
GRAU
11:15
Disseny i implementació d'una aplicació web per a gestionar inscripcions d'una entitat de lleure
PAU CARBONELL VIVES
MARIA JOSE CASAÑ GUERRERO
A5103 / Dimarts 02 juliol 2019
GRAU
11:30
Sistema flexible de cerca en múltiples repositoris
RICARDO JAVIER SORIANO CHIVA
XAVIER BURGUÉS ILLA
A5101 / Dimarts 02 juliol 2019
GRAU

Dimecres 03 juliol 2019

09:00
Algorismes d'enginyeria de dades en entorns industrials
FERRAN MARTÍNEZ FELIPE
GUILLEM ALENYÀ RIBAS
ANDRES TORREGROSA MEJIAS
CECILIO ANGULO BAHON
A5101 / Dimecres 03 juliol 2019
GRAU
09:45
Prototipat d'una Graph Neural Network
ALBERT CANYELLES RUIZ
ALBERTO CABELLOS APARICIO
A5101 / Dimecres 03 juliol 2019
GRAU
10:00
A Review of Regression Trees Algorithms in C++ and their application
JESÚS HERNÁNDEZ ESCAVY
ARGIMIRO ARRATIA
GUILLERMO NAVAS PALENCIA
LUIS ANTONIO BELANCHE MUÑOZ
A5104 / Dimecres 03 juliol 2019
GRAU
10:00
Conceptualization, development and implementation of a web-platform for evaluation and comparison of actual and target work-processes in regards to digital-maturity
OSCAR SEGARRA RODRIGUEZ
ANDREAS GLADISCH
ENRIC MAYOL SARROCA
Sala d'Actes de la FIB / Dimecres 03 juliol 2019
GRAU
10:30
Eina d'analítiques per a l'automatizació de processos
GUILLEM SALVADÓ I GÓMEZ
JORGE BARGALLÓ
ENRIC MAYOL SARROCA
A5105 / Dimecres 03 juliol 2019
GRAU
10:30
Influencia i atribució entre botiga online i física en el fast-fashion
ALBERT CAMPANO BARBESA
MARC RUIZ
KARINA GIBERT OLIVERAS
A5101 / Dimecres 03 juliol 2019
GRAU
10:45
Desarrollo e implantación CRM Salesforce para la gestión de proyectos en una multinacional de la moda
CRISTIAN LISOTTO CORTEZ
JOSE MARIA MOSCOSO
JOAN ANTONI PASTOR COLLADO
Sala d'Actes de la FIB / Dimecres 03 juliol 2019
GRAU
10:45
Neural Machine Translation and Linked Data
JORDI ARMENGOL ESTAPÉ
MARTA RUIZ COSTA-JUSSÀ
LLUIS PADRO CIRERA
A5104 / Dimecres 03 juliol 2019
GRAU
11:15
Implementing Randomized Quad Trees
OLIVER MARTÍNEZ PONS
AMALIA DUCH BROWN
A5101 / Dimecres 03 juliol 2019
GRAU
11:15
Suport a la construcció d'un entorn d'aprenentatge semi-presencial pels estudis de Formació de Professorat de Secundària i Formació Professional
CARLOS MASANA LAFUENTE
RAMÓN MARTI MARANILLO
ENRIC MAYOL SARROCA
A5105 / Dimecres 03 juliol 2019
GRAU
11:30
Càlcul eficient de punts de pas per Navigation mesh amb tecnologia ECS
MANUEL FERNANDO ROMANI ORTIZ
ALEJANDRO RÍOS JEREZ
NURIA PELECHANO GOMEZ
A5104 / Dimecres 03 juliol 2019
GRAU
11:30
Calidad en la Ocupación Formativa Inicial Universitaria: Sistema de Seguimiento y Ordenación
CAMILA BISIO BOUCHACOURT DE PABLO
JOAN ANTONI PASTOR COLLADO
XAVIER BURGUÉS ILLA
Sala d'Actes de la FIB / Dimecres 03 juliol 2019
GRAU
12:00
Projecte d'implantació de la solució SAP Cloud for Customer per hotels de luxe
LUIS XU
LLATJÓS FONTANALS, GERARD
JOAN ANTONI PASTOR COLLADO
A5105 / Dimecres 03 juliol 2019
GRAU
12:15
Adaptación de humanoides virtuales para usuarios de realidad virtual inmersiva.
JOAN MONGE TOMAS
NURIA PELECHANO GOMEZ
ALEJANDRO RÍOS JEREZ
A5104 / Dimecres 03 juliol 2019
GRAU
12:45
Portal web SardEscola
ENRIC SALES MARTÍNEZ
JOSEP SOLE PARETA
A5105 / Dimecres 03 juliol 2019
GRAU
14:30
Diseño y análisis arquitectónico de dos posibles implementaciones de una red social
GUILLERMO VALENTÍN PÉREZ
ERNEST TENIENTE LOPEZ
A5104 / Dimecres 03 juliol 2019
GRAU
15:00
Bloomen
RAUL FERNANDEZ GARCIA
JORDI ESCUDERO SURIRANA
LLORENÇ CERDÀ ALABERN
A5101 / Dimecres 03 juliol 2019
GRAU
15:15
Diseño e implementación de Software aplicado a comunicación y control de datos sobre electrónica de potencia
JOSE IGNACIO BUSTAMANTE VARGAS
SAMUEL GALCERAN ARELLANO
ERNEST TENIENTE LOPEZ
A5104 / Dimecres 03 juliol 2019
GRAU
15:30
Quadcopter simulation using a hardware-in-the-loop HIL technique
ALEX ARCHILLA SÁNCHEZ
ANTONI GRAU SALDES
EDMUNDO GUERRA PARADAS
A5103 / Dimecres 03 juliol 2019
GRAU
15:45
Transformaciones y automatizaciones en plataformas Cloud
ALEJANDRO REVILLA CHARLEZ
CRISTINA JEREZ
SILVIA LLORENTE VIEJO
A5101 / Dimecres 03 juliol 2019
GRAU
16:00
Aplicación web para escritura colaborativa y estructurada
ISMAEL HADDAD EZ-ZARRATY
PONTUS ÖSTERBEG
ANTONI URPI TUBELLA
A5104 / Dimecres 03 juliol 2019
GRAU
16:15
Desenvolupament de mesures avançades de senyals RF per processat digital
MARC GARRIDO CASAS
JOSEP ESPUÑA TUYET
ANTONIO BENITO MARTÍNEZ VELASCO
A5103 / Dimecres 03 juliol 2019
GRAU
16:30
Tracking the coffee: from production to the cup with IoT and Blockchain
CARLES JUAN MARTÍNEZ
MARC POUS MARÍN
JORDI PAILLISSÉ VILANOVA
JOSEP SOLE PARETA
A5101 / Dimecres 03 juliol 2019
GRAU
16:45
Disseny i implementació d'una plataforma amb AEM Communities
CELIA RIERA BRUTAU
ERNEST TENIENTE LOPEZ
A5104 / Dimecres 03 juliol 2019
GRAU
17:00
Leveraging parallel I/O in OmpSs-2
ALEIX SANCHIS RAMÍREZ
VICENÇ BELTRAN QUEROL
JUAN JOSE COSTA PRATS
A5103 / Dimecres 03 juliol 2019
GRAU
17:15
Balanceig de càrrega en els servidors d'una entitat bancària
MAR BADIAS SIMÓ
JOAN MIR RUBIO
JOSE MARIA BARCELÓ ORDINAS
A5101 / Dimecres 03 juliol 2019
GRAU

Dijous 04 juliol 2019

10:00
Automatització input/output dels steps i testos de la eina TestBed Digital TV.
ALBERT CARREIRA MUÑOZ
MARIA DOLORES MIMÓ ALARI
PERE BARLET ROS
A5202 / Dijous 04 juliol 2019
GRAU
10:00
Mantenimiento de aplicaciones departamentales del Banco Sabadell
RAUL MANUEL GAVARA TROYANO
CAROLINA MARTINEZ PAREDES
DOLORS COSTAL COSTA
A5104 / Dijous 04 juliol 2019
GRAU
10:00
Study and implementation of Machine Learning algorithms optimized for distributed multidimensional indexing databases
ADRIA CORREAS GRIFOLL
CESARE CUGNASCO
YOLANDA BECERRA FONTAL
A5106 / Dijous 04 juliol 2019
GRAU
10:00
Celebrity Games and Critical Distance
ANTONI BOFARULL CABELLO
MARIA DEL CARME ALVAREZ FAURA
A5201 / Dijous 04 juliol 2019
GRAU
10:00
Implementació d'un algorisme de frequent itemset mining amb P4
MARC VILLANUEVA CUADRENCH
PERE BARLET ROS
JOSEP SOLE PARETA
A5203 / Dijous 04 juliol 2019
GRAU
10:00
Implementing support for managing DHIS2 large scale deployments
ALEXIS RICO CARRETO
PETAR JOVANOVIC
ALBERTO ABELLO GAMAZO
A5103 / Dijous 04 juliol 2019
GRAU
10:00
In-place reconfiguration of lattice-based modular robots
JOEL MORENO VAZQUEZ
VERA SACRISTAN ADINOLFI
A5204 / Dijous 04 juliol 2019
GRAU
10:00
Migració de la Base de Dades i les Aplicacions d'una plataforma distribuïda a un Sistema Gestor de Base de dades Oracle 12c
ALBERT MASEDO COT
ANDREA VEGA MARTÍNEZ
RUBEN TOUS LIESA
A5105 / Dijous 04 juliol 2019
GRAU
10:30
Improving Nanos6 dependency subsystem
DAVID ÁLVAREZ ROBERT
EDUARD AYGUADÉ PARRA
VICENÇ BELTRAN QUEROL
A5205 / Dijous 04 juliol 2019
GRAU
10:45
Aplicación web "single page" concurrente y reactiva con SignalR y Akka.NET
SERGIO RODRIGUEZ GUTIERREZ
DAVID NICOLAU VALLS
SILVIA LLORENTE VIEJO
A5105 / Dijous 04 juliol 2019
GRAU
10:45
Sistema de gestió de llocs turístics alternatius per a la Plataforma per la Llengua
ORIOL SABORIDO ORÚS
DOLORS COSTAL COSTA
A5104 / Dijous 04 juliol 2019
GRAU
10:45
Creació d'edificis orgànics
MANEL ALEXANDRE GARCÍA MARTÍN
RAMON MIRANDA
JAVIER BÉJAR ALONSO
A5103 / Dijous 04 juliol 2019
GRAU
10:45
Implantació d'un sistema de seguretat de la informació i gestió d'events de seguretat
WALTER MARTIN SERRANO
OSCAR LOPEZ
XAVIER MARTORELL BOFILL
A5203 / Dijous 04 juliol 2019
GRAU
10:45
Estudi empíric sobre el minat de criptomonedes des de la web
MOHAMED CHAIT CHAIT
PERE BARLET ROS
A5106 / Dijous 04 juliol 2019
GRAU
10:45
The Vam Emde Boas Layout for Binary Search Trees: a Cache-Oblivious Implementation
ESTEBAN PÉREZ DRINKOVIC
AMALIA DUCH BROWN
A5204 / Dijous 04 juliol 2019
GRAU
10:45
A portable three-dimensional object slicer
LUUK WILLEMSEN
MARTA FAIREN GONZALEZ
A5201 / Dijous 04 juliol 2019
GRAU
10:45
Impacte de patrons en el mercat crypto-actiu mitjançant la identificació i representació gràfica d'aquests
JOAN GRAU LEGUÍA
ADRIÀ LLAUDET PLANAS
JORDI PETIT SILVESTRE
A5202 / Dijous 04 juliol 2019
GRAU
11:00
Algorithms for the restricted linear coloring arrangement problem
JOAN LLOP PALAO
MARIA JOSE SERNA IGLESIAS
A5101 / Dijous 04 juliol 2019
GRAU
11:15
Integrating COMPSs and OmpSs Programming Models to support distributed heterogeneous computing environments
MARC DOMÍNGUEZ DE LA ROCHA
ROSA MARIA BADIA SALA
JORGE EJARQUE ARTIGAS
A5205 / Dijous 04 juliol 2019
GRAU
11:30
Disseny i desenvolupament d'un compilador i la seva interfície per a entorns HPC en modelització basada en agents (ABM).
XAVIER LÓPEZ REYNAU
CARLA DIVI CUESTA
IZA ROMANOWSKA
JOSEP CASANOVAS GARCIA
A5204 / Dijous 04 juliol 2019
GRAU
11:30
Concurrent Implementation of Multidimensional Range Queries
DANIEL LUGOSI ENES
AMALIA DUCH BROWN
EDELMIRA PASARELLA SANCHEZ
A5201 / Dijous 04 juliol 2019
GRAU
11:30
KeepTravelling: un joc multijugador per a Android basat en geolocalització
SERGI MASCARÓ PADRÓS
SILVIA LLORENTE VIEJO
A5105 / Dijous 04 juliol 2019
GRAU
11:30
Protecció de productes Fintech
SERGI LAO MONREAL
DAVID BARATECH PENINA
DANIEL JIMENEZ GONZALEZ
A5106 / Dijous 04 juliol 2019
GRAU
11:30
Securització d'una infraestructura de clau pública
KEVIN CALLADO LARA
GÓMEZ GONZÁLEZ, ANTONIA
ANTONIO RODRIGUEZ I GARCIA
A5203 / Dijous 04 juliol 2019
GRAU
11:30
A process-aware tool for the worldwide request and distribution of medical supplies for Chagas
VICTOR MURCIANO DURÁN
BESIM BILALLI
ALBERTO ABELLO GAMAZO
A5103 / Dijous 04 juliol 2019
GRAU
11:30
Aplicació mòbil enfocada a la cerca de feina
ÀLEX VIÑAS TERMES
DOLORS COSTAL COSTA
A5104 / Dijous 04 juliol 2019
GRAU
11:30
Anàlisi de dades de reparacions en cadenes de muntatge
KLEBER ENRIQUE REYES ILLESCAS
LUIS ANTONIO BELANCHE MUÑOZ
MARIA ANGELA NEBOT CASTELLS
RENÉ ALQUEZAR MANCHO
A5202 / Dijous 04 juliol 2019
GRAU
11:45
Estudio experimental del Forward Linear Threshold Rank
PAU GARCÍA RODRÍGUEZ
MARIA JOSE SERNA IGLESIAS
A5101 / Dijous 04 juliol 2019
GRAU
12:00
Verification Strategy for a RISC-V Core Design
VÍCTOR JIMÉNEZ ARADOR
JOSUÉ VLADIMIR QUIROGA ESPARZA
NEHIR SONMEZ
MIQUEL MORETÓ PLANAS
A5205 / Dijous 04 juliol 2019
GRAU
12:15
Scalable cross-platform analytics system for media related services
ÁLVARO GIRONA ARIAS
ASIER ADURIZ BERASATEGI
JAVIER BÉJAR ALONSO
A5204 / Dijous 04 juliol 2019
GRAU
12:15
Gestió Unificada de Projectes
LAURA BRULL LUELMO
JOAN LLOPART BELLOC
DOLORS COSTAL COSTA
A5104 / Dijous 04 juliol 2019
GRAU
12:15
Modelos de medición de madurez digital en ámbito empresarial
DANIEL ANGEL PÉREZ FERNÁNDEZ
VANESSA PAULINO COBO
MIGUEL MATARÍN GARCIA
JAVIER BÉJAR ALONSO
A5103 / Dijous 04 juliol 2019
GRAU
12:15
Implementación de una interfaz gráfica para un motor de análisis de redes
SERGI FERRIZ TERENSI
LUIS DOMINGO VELASCO ESTEBAN
MARC RUIZ RAMÍREZ
A5105 / Dijous 04 juliol 2019
GRAU
12:15
Redirección del sistema de ficheros
PABLO AZNAR PUYALTO
ALEX PAJUELO GONZALEZ
JAVIER VERDU MULA
A5106 / Dijous 04 juliol 2019
GRAU
12:15
Conducción automática mediante redes de imitación en un entorno virtual
ERIK MIEDES BRAGADO
JOAN CLIMENT VILARÓ
A5201 / Dijous 04 juliol 2019
GRAU
12:15
Eines d'ajuda a la detecció de vulnerabilitats
ROGER MARTIN CAMPANARIO
GÓMEZ GONZÁLEZ, ANTONIA
ANTONIO RODRIGUEZ I GARCIA
A5203 / Dijous 04 juliol 2019
GRAU
12:30
Algorithms for the weighted independent domination problem
GUILLEM RODRÍGUEZ COROMINAS
MARIA JOSEP BLESA AGUILERA
CHRISTIAN BLUM (IIIA-CSIC, BELLATERRA)
A5101 / Dijous 04 juliol 2019
GRAU
12:45
Disseny i implementació d'un processador RISC-V educatiu en una FPGA
JOSEP SANS PRATS
JOSEP-LLORENÇ CRUZ DIAZ
A5205 / Dijous 04 juliol 2019
GRAU
13:15
Caracterización de aplicaciones HPC para extensiones vectoriales de Arm
VICTOR SORIA PARDOS
ADRIA ARMEJACH SANOSA
DARÍO, SUAREZ
MIQUEL MORETÓ PLANAS
A5101 / Dijous 04 juliol 2019
GRAU
14:00
Applied Intelligence to the Water Analytics Machine
PERE ANTONI RUMBO PRATS
PABLO FERNÁNDEZ HIDALGO
RENÉ ALQUEZAR MANCHO
A5105 / Dijous 04 juliol 2019
GRAU
14:00
Caracterización de sistemas de localización en Android
ADRIÀ MARCOVAL MARTÍNEZ
JORGE GARCÍA VIDAL
JOSE MARIA BARCELÓ ORDINAS
A5104 / Dijous 04 juliol 2019
GRAU
14:45
Implementación y evaluación de diversos métodos de captura de pantalla
GUILLEM FERRER NICOLÁS
ALEX PAJUELO GONZALEZ
JAVIER VERDU MULA
A5105 / Dijous 04 juliol 2019
GRAU
14:45
Desing and implementation of cost based query optimizer for distributed multidimensional indexing databases
PAOLA PARDO ATANCE
CESARE CUGNASCO
YOLANDA BECERRA FONTAL
A5104 / Dijous 04 juliol 2019
GRAU
15:00
Dynamic Updates of Navigation Meshes
SABIN GURUNG
NURIA PELECHANO GOMEZ
A5103 / Dijous 04 juliol 2019
GRAU
15:30
Diseño y desarrollo de un sistema de geolocalización de activos.
RAÚL VALVERDE SÁNCHEZ
MANUEL MOLERO RUIZ
ENRIQUE ROMERO MERINO
A5104 / Dijous 04 juliol 2019
GRAU
15:30
From High-Level Languages to Dataflow Circuits
JOAQUIM MARSET ALSINA
JORDI CORTADELLA FORTUNY
A5105 / Dijous 04 juliol 2019
GRAU
15:45
A study of neural behavioral differences among CNN architectures
VICTOR GIMENEZ ABALOS
DARIO GARCÍA GASULLA
VILALTA ARIAS, ARMAND
ULISES CORTÉS GARCÍA
A5103 / Dijous 04 juliol 2019
GRAU
16:15
IoT platform for measuring air pollution
ROHIT MAHBUBANI
JOSE MARIA BARCELÓ ORDINAS
JORGE GARCÍA VIDAL
A5104 / Dijous 04 juliol 2019
GRAU
16:30
Creació d'horaris amb restriccions en el camp de l'ensenyament.
ORIOL MOYANO NUÑEZ
ROBERT LUKAS MARIO NIEUWENHUIS
A5103 / Dijous 04 juliol 2019
GRAU
17:15
Desenvolupament i integració de visor gràfic BIM en WebGL
FERRAN CONDE CODORNIU
VALENTI CREUS VALL
CARLOS ANDUJAR GRAN
A5103 / Dijous 04 juliol 2019
GRAU

Divendres 05 juliol 2019

10:00
Implantació d'eines específiques per optimitzar procesos d'enginyeria del software
JORDI ROMERO MORCILLO
MARC CLAUSELL SAMITIER
MARIA JOSE CASAÑ GUERRERO
A5104 / Divendres 05 juliol 2019
GRAU
10:00
Integración de un editor de expresiones matemáticas en un entorno educativo basado en dispositivos móviles
DIEGO LAO TEBAR
JUAN LAO TEBAR
CRISTINA GÓMEZ SEOANE
A5105 / Divendres 05 juliol 2019
GRAU
10:00
New real-time GNSS algorithms for detection and measurement of potential geoeffective stellar flares
DAVID MORENO BORRÀS
MANUEL HERNÁNDEZ PAJARES
KARINA GIBERT OLIVERAS
A5103 / Divendres 05 juliol 2019
GRAU
10:45
Disseny i implementació d'una API de serveis per a una entitat financera
ELENA ALONSO GONZÁLEZ
ANTONIO LOPEZ PEREZ
MARIA JOSE CASAÑ GUERRERO
A5104 / Divendres 05 juliol 2019
GRAU
10:45
Desenvolupament d'aplicacions per mostrar conceptes de programació de videojocs
ADRIÀ FORS MUNAR
ANTONIO CHICA CALAF
A5103 / Divendres 05 juliol 2019
GRAU
10:45
PartyPal: aplicació matchmaking orientada a esdeveniments
JOAN SÁNCHEZ GARCÍA
CRISTINA GÓMEZ SEOANE
A5105 / Divendres 05 juliol 2019
GRAU
11:30
Disseny i implementació d'una eina de suport a la generació d'informes amb valors estandaritzats
NÚRIA BRUCH TARREGA
JORDI SOTA
MARIA JOSE CASAÑ GUERRERO
A5104 / Divendres 05 juliol 2019
GRAU
11:30
Development of a Distributed Social Network using NEM Blockchain
ALEIX MORGADAS PALAU
CRISTINA GÓMEZ SEOANE
A5105 / Divendres 05 juliol 2019
GRAU
11:30
Estudio del algoritmo NEAT aplicado al videojuego Pac-Man
DARIO BLASCO MILLAN
ENRIQUE ROMERO MERINO
RENÉ ALQUEZAR MANCHO
A5103 / Divendres 05 juliol 2019
GRAU
12:15
Diseño e implementación de una aplicación web para una tienda de donaciones
OMAR ANIBAL GARCIA RIOS
PONTUS OSTERBERG
CRISTINA GÓMEZ SEOANE
A5105 / Divendres 05 juliol 2019
GRAU
12:15
Sistema per a detectar o preveure violacions del SLA d'un servei en el núvol
ADRIÀ MUNUERA BORRELL
JAVIER VERDU MULA
ANTONIO ARELLANO MORAL
ALEX PAJUELO GONZALEZ
A5103 / Divendres 05 juliol 2019
GRAU
12:15
Projecte de desenvolupament de software sobre el producte FAMA AFM
MOISES ALDAIR DIAZ DELGADO
VALENTI CREUS
MARIA JOSE CASAÑ GUERRERO
A5104 / Divendres 05 juliol 2019
GRAU