Junta de Facultat

Esteu aquí

La Junta, que presideix el degà o degana, és l'òrgan de govern del centre docent.

Composició (Novembre 2015)

MEMBRES NATS

  • Degana: Núria Castell Ariño
  • Secretari Acadèmic: Ramon Nonell Torrent
  • Vicedegà Cap d'Estudis: René Alquézar Mancho
  • Vicedegana Cap d'Estudis de la Fase Inicial: Gemma Sesé Castel
  • Vicedegà d'Estudis de Postgrau: Ramon Canal Corretger
  • Vicedegà de Promoció i Comunicació: Enric X. Martín Rull
  • Vicedegà de Relacions Institucionals i Internacionals: Albert Cabellos Aparicio
  • Vicedegana de Qualitat: Roser Rius Carrasco
  • Vicedegana d'Estudiantat: María Teresa Abad Soriano
  • Cap dels Serveis de Gestió i Suport: Carme Murillo Barranco
  • Cap d'Àrea de Suport a la Presa de Decisions: José Manuel Diéguez Pérez

PDI REPRESENTANT DAVANT DE LA DEGANA

  • AC: Agustín Fernández Jiménez
  • CS: Carlos Andújar Gran
  • EIO: Pau Fonseca Casas
  • ESAII: Joan Climent Vilaró
  • ESSI: Toni Urpí Tubella
  • FIS: Rossend Rey Oriol
  • M: Montserrat Maureso Sànchez
  • OE: Ferran Sabaté Garriga

DELEGAT DE CENTRE DE L'ESTUDIANTAT (març 2015)

  • Daniel Larrosa Costarrosa

MEMBRES ELECTIUS

PDI-A Modalitat Centre

  • Antonio Cañabate Carmona
  • Josep Casanovas Garcia
  • Erik Cobo Valeri
  • Antonio Benito Martínez Velasco
  • Mercè Mora Giné  (membre Junta Electoral)
  • Isabel Navazo Álvaro
  • Horacio Rodríguez Hontoria
  • Fermín Sánchez Carracedo  (membre suplent Junta Electoral)
  • Miquel Sànchez i Marrè
  • Maria Ribera Sancho Samsó

PDI-A Modalitat Departaments

Arquitectura de Computadors
  • Carlos Álvarez Martínez
  • José María Barceló Ordinas
  • Jaime Delgado Mercè
  • Jordi Domingo Pascual
  • Marc González Tallada
  • Daniel Jiménez González
  • Josep Llosa Espuny
  • Leandro Navarro Moldes
  • Alejandro Pajuelo González
Ciències de la Computació
  • Carme Àlvarez i Faura
  • Maria J. Blesa Aguilera
  • Javier Larrosa Bondia
  • Àngela Nebot Castells
  • Albert Oliveras Llunell
  • Enrique Rodríguez Carbonell
  • Enrique Romero Merino
  • Albert Rubio Gimeno
  • Maria Serna Iglesias
  • Àlvar Vinacua Pla
Enginyeria de Serveis i Sistemes d'Informació
  • Alberto Abelló Gamazo
  • Enric Mayol Sarroca
  • Joan A. Pastor Collado
  • Carme Quer Bosor
  • Ernest Teniente López
Enginyeria de Sistemes, Automàtica i Informàtica Industrial
  • Josep Fernández Ruzafa
  • Manel Frigola Bourlon
Estadística i Investigació Operativa
  • Karina Gibert Oliveras
  • Lídia Montero Mercadé
Física
  • Elvira Guardia Manuel
  • Ferran Mazzanti Castrillejo
Matemàtiques
  • M. Àngela Grau Gotés
  • Anna de Mier Vinué
  • Fernando Martínez Sáez
Organització d’Empreses
  • Joan Carles Gil Martín
  • Xavier Llinàs Audet

PDI-B Modalitat Centre

  • Claudia Patricia Ayala Martínez
  • Jasmina Berbegal Mirabet
  • Xavier Burgués Illa
  • Antonio Chica Calaf
  • Josep-Llorenç Cruz Diaz
  • Nuria Pelechano Gómez
  • Oscar Romero Moral
  • Joan Sardà Ferrer  (membre Junta Electoral)
  • Antonia Soler Cervera  (membre suplent Junta Electoral)
  • Borja Vallés Fuente

PAS

  • Pere Abraham Mengual
  • Carme Alcalà Val
  • M. Cruz Arancón Lerma
  • Christine Brenot Rency (membre suplent Junta Electoral)
  • Anna Casas Casademunt
  • Marta Cuatrecasas Capdevila
  • Antonia Gómez González
  • Rosa María Martín Santiago
  • Albert Obiols Vives
  • Eva Salvador Arnau (membre Junta Electoral)

Estudiantat

  • Alejandro Adán Navarro
  • David Aleu Moseguí
  • Franco Junior Araujo Lescano
  • Daniel Armengod Fernández
  • Marc Barea Martín
  • David Benabarre Igón
  • Adrià Cabeza Sant’Anna
  • Albert Campano Barbesà
  • Marina Díaz Reyes
  • Francisco Fernández Mañas
  • David Fontanals Domínguez (membre Junta Electoral)
  • Alejandro Fortes Hidalgo
  • Marc Gallofré Ocaña
  • Carlos García Calatrava
  • Laia Igelmo Amorós
  • Michaël Kornblum Farpon
  • Juan Antonio López Mendoza
  • Jorge Matas García
  • Quim Motger de la Encarnación
  • Narcís Ricart Geli
  • Elena Ruiz Cano
  • Lorenzo Sabater Fandos (membre suplent Junta Electoral)
  • Eduard Seoane García del Barrio
  • Vacant

Actes

Data Comissió
22 març 17 PDF icon Acta pendent d'aprovació (Convocatòria) Junta de Facultat
16 nov. 16 PDF icon Acta Junta de Facultat
05 oct. 16 PDF icon Acta
PDF icon Verifica Grau Ciència i Enginyeria de Dades
Junta de Facultat
27 abr. 16 PDF icon Acta Junta de Facultat
02 des. 15 PDF icon Acta
PDF icon Acreditacions GEI, MEI, MIRI, MAI: 1.- Autoinforme
PDF icon Acreditacions GEI, MEI, MIRI, MAI: 2.- Certificació
PDF icon Acords Grau en Bioinformàtica
Junta de Facultat

Pàgines